Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Yasaklar Gündemde

Yasaklar Gündemde
409
16 Şubat 2022 - 8:13

Hafta içi hafta sonu y’asakları ile alakalı flaş ilerleme. Restoran, kafe, sinema ve tiyatro hepsini kapsıyor! Y’asaklar yine gündemde. Vaka adetlerini yeniden patlatan omicron varyantı ile yeni tedbirlerin de gündeme alındığı yeni bir yol haritası gündeme geldi. Buna göre üstünde durulan tedbirler, AVM, tiyatro, konser, restoran ve kafelerdeki kontrollerin sıklaştırılması, belli alanlara aşı kartı veya PCR testi ile girilmesi.

Duruma göre kapalı alanların kullanım kapasitesinin yüzde 50’ye düşürülmesi bulunmakta. Diğer yandan yüz yüze eğitim ve okulların kapanıp kapanması ile alakalı merak edilenler yanıtını buldu.

İşte hafta içi hafta sonu uygulanması plan edilen tedbir ile alakalı bütün ayrıntılar… Hafta içi hafta sonu y’asaklarıyla son dakika ilerlemesi.

Koronavirüs pandemisinde vaka adetlerini yeniden patlatan omicron varyantı ile yeni tedbirlerin de gündeme alındığı yeni bir yol haritası gündeme geldi. Günlük vaka adetlerinin bu ay sonucunda 100 bine dayanması bekleniyor.

Türkiye koronavirüste (Kovid-19) yeni yol haritasını hazırlamaya başladı. Buna göre restoran, kafe, sinema ve tiyatroda yüzde 50 kapasite kuralının yeniden uygulanması gündeme geldi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.