Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Geççek Dedi

Geççek Dedi
1.427
19 Şubat 2022 - 23:10

Tarkan’ın çıkardığı yeni şarkı Geççek gündemde konumunu koruyor. Siyasiler çoğu paylaşım yaptı, herkes değişik yorumlarda bulundu. Yeni paylaşım sosyal medyada tt listesine girdi. Peki neydi bu paylaşım Megastar Tarkan’ın epey vakitdir merakla beklenilen şarkısı Geççek, dün akşam ilk kez yayınlandı. YouTube’da yayınlanan Tarkan’ın yeni klibi ve şarkısındaki sözler bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu.

SÖZLERİYLE POLİTİK MESAJ MI VERİYOR? Sosyal medyada Geççek’ ile alakalı yüz binlerce paylaşım yapılırken şarkıda bulunan “Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek. Oh oh zilleri takıp oynıycaz o vakit, o çiçekten günler çok yakın inan. Gitçek gitçek geldiği gibi gitçek, tüm şeylerin sonu var bu çile de bitçek.” sözlerinin politik bir mesaj içerdiği öne sürüldü.

DOMBRA, TT OLDU Kısa vakitde her bireyin söylediği mevzu Tarkan’ın şarkısı olurken, sosyal medyada AK Partili kullanıcılardan karşı bir atılım geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dillere pelesenk olan seçim şarkısı Dombra, Twitter’da yüzlerce şahıs yönünden paylaşıldı.

Böylece Geççek şarkısı eşliğinde Dombra da TT listesinde yer aldı. O paylaşımlardan birtakımları: – Geççek tek şey var o da kurduğunuz hayaller… Köçeklerinize söyleyin, hangi şarkıları yazarlarsa yazsınlar…

DOMBRA’yı duyacaksınız!- İster Tarkan’a şarkı yaptırın, ister Fazıl Say’a SENFONİ besteletin… Netice değişmeyecek. Dombra kulaklarınızı çınlatmaya devam edecek:) – Ne yapsanız nafile… Nasılsa seçim günü hep birlikte Dombra dinleyeceğiz! – Dünya tarihinin gelmiş işlemiş en iyi seçim şarkısı DOMBRA’dır – Kıytırık bir Tarkan şarkısıyla 2023 tercihlerine girecekseniz Kuzu Kuzu Dombra’yı dinlersiniz. – DOMBRA’da diğer bir TILSIM var..! AK Partililer DOMBRA’yı çalsın paylaşsın, ortada ne Tarkan kalır ne Kuzu Kuzu ne de Geççek.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.