Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

AFFETMEYECEĞİM

AFFETMEYECEĞİM
1.451
15 Şubat 2022 - 11:32

Kadir Ezildi gözyaşları içinde anlattı: ‘İki cihan bir araya gelse de affetmeyeceğim’ Fox TV’nin sevilen yarışması En Hamarat Benim’in sunucusu Kadir Ezildi, programda duygusal anlar yaşadı. Kadir Ezildi programda babasından bahsederken duygusal anlar yaşadı

Enerjik halleri ve neşesiyle hafızalara kazınan Ezildi, babası ile yaşadıklarını anlatıp gözyaşlarına boğuldu……

Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği En Hamarat Benim’de gözyaşları sel oldu. Her zaman eğlenceli ve neşeli halleriyle bilinen Kadir Ezildi, babasından bahsederken gözyaşlarına engel olamadı.

PROGRAMDA GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Yarışmacılardan birinin yaşadığı sorunları anlatması üzerine Kadir Ezildi ağlamaya başladı. Ezildi, babasını küçük yaşlardan beri görmediğini özellikle bayramlarda bu eksikliği çok hissettiğini anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Neşeli halleriyle bilindiğini ancak içinde fırtınalar koptuğunu belirten ünlü sunucu, kahkahalarının içindeki hüznü gizlemek için olduğunu anlattı..

BABAMLA ANNEM AYRILDIKTAN SONRA AKŞAMLARI KAPI HİÇ ÇALMADI”
26 senenin 12 senesinin ağlayarak geçtiğini belirten Ezildi, içindeki hüznü şu sözlerle dile getirdi: “Hiçbir zaman derdimi saklayan biri değilim. Hiç kimse dört dörtlük bir hayat yaşamıyor. Mevkiiniz ya da maddi durumunuz ne kadar iyi olursa olsun, geçmişte yaşadığınız hiçbir şeyi asla unutmuyorsunuz. Yarışmacılar bazen bir şey anlattığında benim bambaşka anılarım canlanıyor. Şimdi de kendi olaylarımı hatırladım. Annemle babam 2009 yılında ayrıldı. Sofraya normalde 4 tabak konurdu, 3’e düştü. Normalde akşamları kapı çalar, babam işten gelirdi. Ama o kapının artık çalınmayacağını bilmek beni üzdü.”

“HER BAYRAM NAMAZI ÇIKIŞI AĞLIYORUM”
Özellikle bayramlarda babasının eksikliğini yaşadığını belirten sunucu programda ilk kez aile hayatına dair itiraflarda bulundu:

“Bunu ilk defa anlatıyorum. En zoru buydu benim için. Babam bizi bayram sabahları namaza götürürdü, çıkışta da onunla bayramlaşırdık. Şimdi her bayram namazı çıkışı caminin köşesinde ağlıyorum. Babasıyla bayramlaşan çocukları izliyorum sadece uzaktan. Bana kızıyorlar ama iki dünya bir araya gelse babamı affetmeyeceğim. İçimizde yaşadığımız acılar ölene kadar bizimle gelecek.”

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.